Про нас

Вітаємо Вас на сторінці ВТПП “Дімекс” !
                  
   

Виробничо-торгівельне приватне підприємство "Дімекс" працює на меблевому ринку Львівщини з 1994 року. Виставкові зали плитоматеріалів, меблевих фасадів, склади плитоматеріалів та дільниця їх обробки  розміщено за адресами м.Львів, вул.Городоцькій, 224 .
Виготовляємо меблі з високоякісних матеріалів на сучасному обладнанні тому можемо задовільнити вимоги найвибагливіших замовників. Ми можемо запропонувати вмеблювання офісів , готелів , навчальних закладів, державних установ,  АЗС та готелів, а також кухні , вітальні, спальні, дитячі, шафи-купе та інші меблі за індивідуальним замовленнням. Крім того ми займаємось торгівлею  вже готових меблів відомих виробників.
Наше підприємство охоплює всі напрямки меблярства . Ми працюємо як для виробників  так і для кінцевих споживачів меблів.
Одним із напрямків діяльності є гуртова та роздрібна торгівля плитоматеріалами , меблевою фурнітурою та фасадами, все, що необхідно для виробництва корпусних меблів, а також послуги по обробці плитоматеріалів. ВТПП “Дімекс” є офіційним партнером фірми Swisspan у західному регіоні. Ми безпосередньо співпрацюємо з багатьма вітчизняними та закордонними виробниками: Кроно-Україна, Luxeform, Kronopol, Kronospan, Wajnert, BRW, Drewpol, Gamet, Hafele, Maag, Solo, Grosman та іншими.
Незалежно від того , чи хочете Ви замовити меблі за індивідуальним проектом , купити готові меблі або зібрати їх власними руками з наших матеріалів , Ви завжди знайдете у нас все , що необхідно. Постійно вивчаючи попит ринку, ми вибираємо найкращі пропозиції для Вас, цим економимо Ваші сили, кошти і час.

Всі товари та продукція компанії "Дімекс" є сертифіковані згідно чинного законодавства України.

Наші партнери: